Користени возила

Совршена можност да купите користено возило во одлична состојба!

За сите користени возила во рамките на оваа понуда, Peugeot гарантира за:

● оригиналното потекло,
● впишаните километри и
● исправноста на возилата.

Сега имате избор!

PEUGEOT 508 ALLURE 2.0BlueHDI 160kc

Година на производство: 2020, Изминати километри: 12200 km, Цена: 35.000 € (2.163.000 ден.)

1 / 3
Дополнителна опрема

ABS+REF+AFU+ESP+ Hill assist, 6 воздушни перничиња, комплетна електрика, хидрауличен серво управувач, 17" алуминиумски наплатки, автоматски клима уред, радио со Bluethoot екран на допир 10”, преден и заден сензор за помош при паркирање со задна камера, електрични преклопливи ретровизори со осветлување, централно заклучување со далечинско управување, Peugeot FULL LED предни светла, индукционен полнач за мобилен телефон, темпомат со лимитер за брзина, седишта обложени со природна кожа, металик боја црна

OPEL INSIGNIA Grand Sport 1.6 D 136kc

Година на производство: 2017 Изминати километри: 66500 km Цена: 17.900 € (1.106.220 ден.)

1 / 2
Дополнителна опрема:

ABS+REF+AFU+ESP+ Hill assist, 6 воздушни перничиња, комплетна електрика, хидрауличен серво управувач, 17" алуминиумски наплатки, автоматски клима уред, радио со Bluethoot екран на допир 10”, преден и заден сензор за помош при паркирање,електрични преклопливи ретровизори со осветлување, навигационен уред, безконтактно стартување и отклучување, систем за рана детекција за можен судир, LED предни дневни светла, , темпомат со лимитер за брзина